Zobacz prezentacje Wystawców poszczególnych Stref:

strefa Rzemiosła

strefa ETNO i EKOdizajnu
strefa Dzieci
strefa Smaku

Lista Wystawców Strefy RZEMIOSŁA

Agnieszka Radomska- plastyka obrzędowa
Andrzej Żwawa- wikliniarstwo
Barbara Piaseczny- zabawkarstwo
Bogumiła Zając- koronkarstwo
Danuta Sałaciak- zabawka ludowa
Helena Perkowska- haft, koronkarstwo
Jacek Włodarczyk- kowalstwo
Jadwiga Duchnicka- bibułkarstwo
Janina Cempa- haft, koronka, zielarstwo
Jerzy Ćwierzyk- rzeźba
Jerzy Mika- garncarstwo
Józef Lasik- rzeźba i zabawka ludowa
Krystyna Żwawa - koronkarstwo
Piotr Mentel - zabawkarstwo
Magdalena Bodnarowska- Albrych - koronkarstwo
Małgorzata Polańska – Kubiak - tkactwo, haft
Monika Dąbrowa - koronka klockowa
MT Dulowa - zielarstwo, wypieki tradycyjne
Piotr Michniak- łyżkarstwo, wyroby z drewna
Stanisława Majda- bibułkarstwo, plastyka obrzędowa
Sylwia Kucharska, Katarzyna Adamczak- plastyka obrzędowa, regionalne potrawy
Zofia, Edward Góreccy - zabawkarstwo, rzeźba


Lista Wystawców Strefy ETNO i EKOdizajnu:

Anioły i spółka
Arcydzielnia
Beeleco
BEEŻOO
Benusha
BiżuSfera
byty_niesprecyzowane
Ceramika Muskam
Ceramika SHE
Ceramika.ac
Ciuchata
Drzazgi
Dzika Fastryga
Elżbieta Spyrka
etnobaba
FORMA NATURA
Fundacja Kulturalna Inicjatywa Lokalna i Międzymiastowa 
Galeria Topaz
Gliniana Koniczynka
Goha design
Gosiak
Harmony
Jakob
Justyna Mielcarek 
Klimaty Bieszczadzkie
Kuźnia Skały
Laser Wood
Lavendziarnia Stoki 6
Leafy Kosmetyki Naturalne
Lenoui
Łucja Beskid Folk
Łusne
Magdy Gary i Kabosha i GlassWoodMe
Majru
Malandia
Malceramika
Malena. Magdalena Bitner
Maruda Handmade
MaSza
Matuula
MeryLu
MILUBA
MIUMMASH
Mokosza
muamua design &klajster majster
Mulier-ArS
Na wzgórzu rękodzieło
Plot-Art
Pracownia Artystyczna "Forma"
Pracownia Dekoracji Chochlik
Pracownia Dotyk Kreacji
Pracownia Duszy Gram
Pracownia Gajowa
Pracownia Lniany Świat
Pracownia Marii Ross
Pracownia Północ
Pracownia Rękodzieła MAHTAVA
Pracownia Sielska Chata
Pracownia T. Anna Sawicz-Pilas
Projectorium
Rzeczy Same
Samaja Handmade
Stowarzyszenie "Ceramika bez granic"
SZLIFY
Sznurkowe Cuda
Terra-Art
Zespół Parków Krajobrazowych
Ziołowo
Zosia z Lasu

Lista Wystawców Strefy DZIECI:

7style

Bomali
DECOLUCC
DevonoUrbanFashion
Dziejawa
EkoMrówka
eluniowe co nieco
GABA.handmade
Katrin Crochet
Lala Love Pracownia Rękodzieła
MAFAF
Małopolanki tworzą...być kobietą z pasją
MANDELANE
MarJaśki
Marple i Descar
Miluśko
Pracownia Caffe
Projekt ASz
Stuka Puka
TATINKA
Unicatella
WoodU
Wstążką malowane
Wyszyj-Wymaluj
Wyszywiarka


Strefa SMAKU:

Gospodynie z Pisarzowej - domowa regionalna kuchnia, na słono i słodko

Gospodynie z Paczółtowic
- domowa, regionalna kuchnia, na słono i słodko

Gospoda Corek - pierogi w rozmaitych smakach

Restauracja Nova Przestrzeń - burgery vege, chleb ze smalcem tradycyjnym i wegańskim, żurek, słodkie wypieki, kompot z owoców, napoje, cydr
na stanowisko grillowym: kiełbaski i karkówka, ziemniaki po cabańsku, piwo lane

Bieszczadzka Ambusada – bieszczadzkie burgery, czyli proziaki (regionalne placki wypiekane na blasze z nadzieniami z najlepszych produktów z Bieszczadów (sery owcze, kozie; jagody; czosnek niedźwiedzi)

Kresowe przysmaki – przysmaki kuchni wschodniej

Funky Donkey Cafe – pyszna kwa, herbata

Renia Palińska - ciasta domowe

Bike Cafe - catering kawowy

Kulkove - lodowa budka z lodami naturalnymi, napoje

Tłocznia Chocznia – świeże soki tłoczone

Browar Rzemieślniczy BROWARS - piwa klasyczne i nowofalowe, lane i butelkowane

Tradycyjna Chata – zdrowe słodycze, miody, produkty pszczele z Podkarpacia, przetwory

APIRWA'S - batony z pyłku kwiatowego

Piekarnia BA-JA – zdrowe ciastka razowe z dodatkami

Obwarzanki Tomaszowskie – certyfikowane tradycyjne obwarzanki

Tadeusz Głodek - góralskie sery

EKOmiody Pasieka Lidii i Mateusza Morawskich
- miód akacjowy, miód gryczany, miód lipowy, pyłek kwiatowy, propolis, piernik pieczony na miodzie

Pierniki Żan-Pier - wyroby i ozdoby z ciasta piernikowego

Piernikowy Świat- naturalne pierniki, dekorowane lukrem królewskim

słoikarnia.eu – ręcznie przetwory owocowo-warzywne

Sosta – oleje tłoczone na zimno

Pracownia "Ponad chmurami" – pierniczki i ciasta domowe

Dobra Natura – tłoczenie olejów na zimno

Gospodarstwo Rolne Róże i S-ka – przetwory z róży, derenia, pigwowca w własnej hodowli, herbata Ivan Cza ze starego samowara

Bartkowa Barć
– miody i produkty pszczelarskie, przetwory owocowo-warzywne

Poznaj Smak Gruzji- zaprasza na nieformalną degustację wina gruzińskiego, która będzie trwała przez cały dzień. Spróbujesz gruzińskich specjałów, dowiesz się więcej o tamtejszej kulturze picia wina, historii czy metodach produkcji i znajdziesz idealne wino dla siebie.

Gruzińskie Specjały
 - potrawy rodem z Gruzji typu slow food, w menu m.in. szaszłyk- (mięso wieprzowe z grilla z lawaszem), Lula kebab, Pchali-szpinak doprawiony po gruzińsku z orzechami włoskimi posypany owocami granatu; Salatka-kurczak z warzywami i oliwkami, lemoniada gruzińska

Cukiernia Melba- lody tradycyjne




organizatorzy

projekt finansowany przez

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniarodzinekprzełomkidsPatronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa MałopolskiegoDziennik Polskikrakow tvp3radio krakowsielskie życieCzasdzieci