Wielkie Odkrywanie Małopolski

Wielkie Odkrywanie Małopolski Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Wielkiego Odkrywania Małopolski zakwalifikowała do etapu finałowego plebiscytu w kategorii "WYDARZENIE" - Festiwal ETNOmania.

XIV Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski organizowany jest przez Gazetę Krakowską wspólnie z Województwem Małopolskim, Małopolską Organizacją Turystyczną, Telewizją Polska SA Oddział w Krakowie oraz Radiem Kraków. Patronem przedsięwzięcia jest Marszałek Małopolski - Marek Sowa, który jest jednocześnie Przewodniczącym Kapituły.

Szczegóły i regulamin plebiscytu na stronie www.gazetakrakowska.pl oraz na stronach internetowych współorganizatorów.

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/931687,rozpoczynamy-xiv-wielkie-odkrywanie-malopolski,id,t.html

Informacje o plebiscycie w codziennych wydaniach Gazety Krakowskiej, gdzie drukowany jest także kupon do głosowania.

Na kandydatów można głosować SMS-ami i na kuponach. Głosy można oddawać do północy, 6 września. SMS-y należy wysłać pod numer 72355 według wzoru: WOM.NUMER KANDYDATA. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT, ale równocześnie otrzymuje się dostęp do bieżącegoe-wydania "GK". Kupony drukowane w gazecie należy przesłać lub dostarczyć osobiście do redakcji: Gazeta Krakowska, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków.

Festiwal ETNOmania ma numer WOM.40

Jeśli podoba Wam się nasz Festiwal, prosimy o wsparcie:))


powrót

organizatorzy

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniaPan i PaniPatronat Honorowy: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa MałopolskiegoRadio KrakówTVPGazeta Krakowskaczasdzieciprzelom