Lista Wystawców Strefy Dzieci, Eko i Etno!

Lista Wystawców Strefy Dzieci, Eko i Etno!

Jest nam bardzo miło przedstawić Wystawców, z którymi spotkamy się w Strefie Dzieci, Eko i Etno.

Bardzo dziękujemy za otrzymane liczne zgłoszenia. Wybór nie był łatwy!

Listy Wystawców Strefy Rzemiosła oraz Stefy Smaku jeszcze przed nami.


Oto Wystawcy ETNOmanii 2018 -
Strefie Dzieci, Eko i Etno:

  • ·         Amotek
  • ·         Anga Zone
  • ·         Anna Drob
  • ·         Anna Hawro
  • ·         Arcydzielnia
  • ·         ARTE
  • ·         Beeleco
  • ·         BEEŻOO
  • ·         Benusha
  • ·         Biały Motyl Art
  • ·         Biżusfera
  • ·         Black Dog Handmade
  • ·         Bomali
  • ·         byty_niesprecyzowane
  • ·         Celestyna Kula Plot-Art.
  • ·         Ceramika Muskam
  • ·         Ceramika SHE
  • ·         ceramika.ac
  • ·         DECOLUCC
  • ·         DevonoUrbanFashion
  • ·         Drzazgi
  • ·         Dzika Fastryga
  • ·         EkoMrówka
  • ·         eluniowe co nieco
  • ·         Elżbieta Spyrka
  • ·         ETNObaba
  • ·         Fanny & Franz
  • ·         FORMA NATURA
  • ·         Fundacja Kulturalna Inicjatywa Lokalna i Międzymiastowa
  • ·         GABA
  • ·         Galeria Topaz
  • ·         Gliniana Koniczynka
  • ·         Goha design
  • ·         Gosiak
  • ·         Gospodarstwo Rolne Róże
  • ·         Jakob
  • ·         Jeszka – artsrudio
  • ·         Joanka Z.
  • ·         Julia Lu Studio
  • ·         Justyna Mielcarek ceramika
  • ·         KALISZ MADE
  • ·         KARiTEe
  • ·         Katrin Crochet
  • ·         Klimaty bieszczadzkie
  • ·         Kuźnia Skały
  • ·         Lala Love Pracownia Rękodzieła
  • ·         LASER WOOD
  • ·         LAVENDER
  • ·         Lavendziarnia 6
  • ·         Leafy
  • ·         Łucja Beskid Folk
  • ·         Łusne
  • ·         MAFAF
  • ·         Magdalena Bitner
  • ·         Magdy Gary
  • ·         Malandia
  • ·         Malceramika
  • ·         MANDELANE
  • ·         MarJaśki
  • ·         Maruda Handmade
  • ·         MaSza
  • ·         Matuula
  • ·         MeryLu
  • ·         MILUBA
  • ·         Miluśko
  • ·         Mirosław Miranowicz
  • ·         MIUM MASH
  • ·         Mokosza
  • ·         muamua design &klajster majster
  • ·         Mulier-ArS
  • ·         Na wzgórzu rękodzieło
  • ·         Pracownia  Sielska Chata
  • ·         Pracownia "Ponad chmurami"
  • ·         Pracownia Artystyczna "Forma"
  • ·         Pracownia artystyczna przytul-anka
  • ·         Pracownia Caffe Ilona Dobija
  • ·         Pracownia Dekoracji "Chochlik"
  • ·         Pracownia Dotyk Kreacji
  • ·         Pracownia Duszy Gram
  • ·         Pracownia Gajowa
  • ·         Pracownia Lniany Świat
  • ·         Pracownia Mantica
  • ·         Pracownia Marzena Kubanda
  • ·         Pracownia Północ
  • ·         Pracownia Rękodzieła MAHTAVA
  • ·         Pracownia T. Anna Sawicz-Pilas
  • ·         Projekt ASz
  • ·         RED ANKA DECOR
  • ·         Samaja Handmade
  • ·         Stowarzyszenie "Ceramika bez granic"
  • ·         Stuka Puka
  • ·         SZLIFY
  • ·         Sznurkowe Cuda
  • ·         TATINKA
  • ·         terraart
  • ·         Unicatella
  • ·         WoodU
  • ·         Wstążką Malowna
  • ·         Wyszyj-wymaluj
  • ·         Ziołowo
  • ·         Zosiazlasu

Z Wystawcami będziemy kontaktować się mailowo, aby uzgodnić szczegóły i dopełnić formalności.


Cieszymy się, do zobaczenia!




powrót

organizatorzy

projekt finansowany przez

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniarodzinekprzełomkidsPatronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa MałopolskiegoDziennik Polskikrakow tvp3radio krakowsielskie życieCzasdzieci