29.08.2021 - Festiwal ETNOmania vol. 9 i pół

29.08.2021 - Festiwal ETNOmania vol. 9 i pół

Po długich rozmyślaniach, analizach i konsultacjach, podjęliśmy decyzję, że...TAK!!! Podejmujemy się organizacji Festiwalu w tym roku! Cieszycie się?!?! My już czujemy mocny dreszczyk emocji.
W ubiegłym roku się nie spotkaliśmy, mamy nadzieję, że w tym roku będzie nam dane (oczywiście będziemy brać pod uwagę wszystkie aktualne wymogi i zalecenia). W tym roku będzie oczywiście nieco inaczej, bo też ten rok jak wiemy nie należy jeszcze do "normalnych". Pierwszą zmianą jest termin, nie będzie to jak zawsze druga niedziela lipca, ale ostatnia niedziela sierpnia.
Festiwal odbędzie się już po raz dziesiąty, ale z powodu ograniczeń tego roku, nie zorganizujemy jubileuszowej, dziesiątej edycji, ale spotkamy się po środku, w połowie drogi...zapraszamy na Festiwal ETNOmania vol. 9 i pół ! Z czym się to wiąże? Na pewno z mniejszym rozmachem, ale z tą samą pozytywną energią i atmosferą, bo z Wami ! Będzie rzemiosło, będą świetni wystawcy, będzie dużo dobrej zabawy dla dzieci, warsztaty i aktywne animacje, będzie muzycznie i piknikowo przy pełnych koszykach dobroci. Niezmienne pozostaje miejsce - malowniczy i piękny Skansen Wygiełzów do którego z radością wracamy i który z radością Was wypatruje!
 
Więcej szczegółów organizacyjnych podamy Wam już wkrótce.

powrót

organizatorzy

patroni i partnerzy

Skansen WygiełzówWojewództwo MałopolskieFundacja Polskie Tkalnie HistoryczneTeekanneSielskie ŻycieCzas Dzieci