OJ DOLO, OJ LESIE!

OJ DOLO, OJ LESIE!
O lesie i jego mieszkańcach... o liściach, kwiatach, szyszkach i jagodach... o ptakach, lisach i borsukach... i o chrabąszczach, pająkach i ćmach!

O tym wszystkim rozmawiać będziemy jutro w skansenie w Wygielzowie podczas warsztatów przyrodniczo-rękodzielniczych i wspólnego tworzenia etnoinstalacji „OJ DOLO, OJ LESIE!”


Na deser najważniejsza wiadomość - będzie jutro z nami stanowisko Kulinarnej Sekcji Tekstylnej, na którym nabyć będziecie mogli m.in. cudne marcheweczki i inne warzywa robione na szydełku z upcyklingowych materiałów, dochód ze sprzedaży których wesprze inicjatywę Zupa na Plantach i działania z osobami wykluczonymi społecznie. #RóbmyDobro razem!Na deser najważniejsza wiadomość - będzie jutro z nami stanowisko Kulinarnej Sekcji Tekstylnej, na którym nabyć będziecie mogli m.in. cudne marcheweczki i inne warzywa robione na szydełku z upcyklingowych materiałów, dochód ze sprzedaży których wesprze inicjatywę Zupa na Plantach i działania z osobami wykluczonymi społecznie. #RóbmyDobro razem! zaprosi niezastąpiona Żywa Pracownia.

organizatorzy

projekt finansowany przez

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniarodzinekprzełomkidsPatronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa MałopolskiegoDziennik Polskikrakow tvp3radio krakowsielskie życieCzasdzieci