DOMowo z Żywą Pracownią

DOMowo z Żywą Pracownią Jak co roku, wraz z Żywą Pracownią  zaprosimy Was do tworzenia wspólnej instalacji, tym razem będzie to tekstylna instalacja pt. "Makatka o domu" - zaproszenie do wspólnego haftowania przez cały czas wydarzenia wielkoskalowej tkaniny rozpiętej pomiędzy drzewami inspirowanej ludowymi makatkami .


W Strefie Żywej Pracowni odbęda się też "domowe" warsztaty stolarskie - drewniane breloczki do kluczy z motywem domu - szczegóły już wkrótce.

Wraz z Żywą Pracownią stanie też mini kram z cudami produkowanymi w przedsiębiorstwie społecznym Żywej Pracowni.

-

Żywa Pracownia

Żywa Pracownia jest firmą społeczną zajmującą się edukacją kulturalną, animacją i włączaniem społecznym. Od ponad 11 lat, działa na styku rzemiosła, sztuki i ekologii, tworząc w Krakowie PRZESTRZEŃ SPOTKANIA, do współtworzenia której zapraszamy specjalistów, wolontariuszy, lokalną społeczność i osoby doświadczające wykluczenia społecznego.

Zespół Żywej Pracowni tworzą rzemieślnicy, rękodzielnicy, przyrodnicy, edukatorzy ekologiczni i animatorzy kultury - osoby z bardzo różnym doświadczeniem, wykształceniem i historią. Na co dzień zajmuje się działaniami z zakresu animacji i edukacji regionalnej, kulturowej, przyrodniczej i ekologicznej. Specjalnością Żywej są warsztaty rzemieślnicze oraz inspirowane tradycją i naturą wielkoskalowe instalacje plenerowe.

organizatorzy

patroni i partnerzy

Muzeum Małopolski ZachodniejMalopolskaKraina PodkowcaPro NaturaFeliceaiossi