Florarium w słoiku

Florarium w  słoiku warsztaty na zapisy
12.00 – 13.0Florarium w słoiku (Strefa Warsztatów) z
zapisy ruszą 5.07.godz 17 ZAPISZ SIę


Wspólna kreatywna zabawa dla małych i dużych w usypywaniu i usadzaniu małych ekosystemów. Do powstania niezwykłego florarium posłużą nam zwykłe słoiki. Wspólnie nauczymy się zasad tworzenia ekosystemów i jego pielęgnacji a każdy warsztatowicz zabierze ze sobą swój zielony skarb.

prowadzenie: Mariola z Pracowni Marii Ross

Pani Marii swoją pasję do roślin przelewa w małe ekosystemy tworząc Słoje Rosa. Usypując, usadzając i układając skrupulatnie elementy tworzy różnorodne kompozycje roślinne. W szklanych naczyniach o różnych kształtach, butelkach, karafkach przy pomocy pęset, łyżeczek, patyczków i szczypty cierpliwości powstaje florarium.
W Krakowskiej kwieciarni na ul. Dobrego Pasterza 87/2 znajdziemy ciekawe rośliny doniczkowe, Słoje Rosa – Florarium, ogródki sukulentowe, oplątwy oraz kwiaty cięte, bukiety, flower boksy. Jak sama mówi najlepsze bukiety powstają na specjalne życzenie klienta dlatego zapraszam wraz z Marii stworzyć swój wyjątkowy bukiet na dowolną okazję.

organizatorzy

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniaPan i PanietnowyspaPatronat Honorowy: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa MałopolskiegoRadio KrakówTVPGazeta Krakowskaczasdzieciprzelom