Wianki w skansenie

Wianki w skansenie 14.00 – 16.00 Wianki z mojego lasu (Strefa Warsztatów)  zapisy ruszą 6.07 godz 12

ZAPisz SIĘ

prowadzenie:  z mojego lasu


Natura w przestrzeni Twojego domu. Nasze rękodzieło, to ekskluzywny produkt dla znawców piękna.
Łączymy polskie tradycje z nowymi trendami we wnętrzach. Zabieramy wianki z drzwi wejściowych i eksponujemy je w naszych przestrzeniach. Są one niepowtarzalnym uzupełnieniem i oryginalnym dopełnieniem domu. Wianki nie tylko piękne, ale i funkcjonalne, czyli aromatyczne lawendowe w sypialni, energetyczne zielone w łazienkach, sensualna bazia w kuchni i surowe brzozowe w salonach.
Dla minimalistów, stworzyliśmy autorskie metalowe obręcze. Zieleń w pigułce.
Dbamy o las oraz miasto! Staramy się wykorzystać jak najwięcej materiałów z odzysku dając im drugie życie (skóra, metal, zielone). Słowa kluczowe to recykling oraz zero odpadów!
Kochamy rośliny i wierzymy, że nie tylko wizualnie potrafią dawać moc. Z tematem lasu i zdrowym powietrzem łączymy naszą przyszłość. Otaczamy się roślinami, które filtrują otoczenie, mają zbawienny wpływ na samopoczucie i zdrowie. Ukochane: Geranium, paprocie, bluszcze, Aloesy, Palmy, Kaktusy oraz Bananowce.
Roślinki te rozsadzamy, przesadzamy i podlewamy, ale też promujemy ich cudowne moce. Zabieramy je ze sobą na nasze stoisko. Dla wymagających pasjonatów roślin doniczkowych aranżujemy zielone przestrzenie prywatne oraz wykonujemy fotografie wnętrz (Studio Poruszenie www.poruszenie.com) . Pozostałą energię zieloną wykorzystujemy na dekorację wydarzeń. Nasz las jest tam gdzie dzieje coś fajnego!
Wianki nie tylko na drzwi wejściowe, rośliny nie tylko dla oka!

organizatorzy

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniaPan i PanietnowyspaPatronat Honorowy: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa MałopolskiegoRadio KrakówTVPGazeta Krakowskaczasdzieciprzelom