FIGLE-MIGLE

FIGLE-MIGLE Rękodzieło, upcykling,recykling

Miłość do rękodzieła zaszczepili mi moi rodzice we wczesnym dzieciństwie.Uwielbiałam przyglądać się mamie , która szydełkiem lub drutami umiała wyczarować niebanalny sweter, narzutę lub piękny obrus. Już jako pięciolatka szyłam , szmaciane laleczki wykorzystując do tego materiały wtórne, dziergałam im ubranka , haftowałam podusie i maleńkie kołderki.
Tata stolarz często zabierał mnie do stolarni , gdzie mogłam obserwować jego pracę i pomagać.
Tak zaczęła się moja przygoda , która trwa do dziś.Nadal kocham zapach drewna i mam ogromną satysfakcję i radość z tworzenia pięknego przedmiotu z "niczego". Do tworzenia projektów często wykorzystuje recykling i upcykling. 
Ideą moich prac jest pasja do tworzenia niebanalnych, nietuzinkowych, niepowtarzalnych przedmiotów z duszą które cudownie ocieplają wnętrze, dodają uroku i tworzą klimat.

strona na FB

organizatorzy

projekt finansowany przez

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniarodzinekprzełomkidsPatronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa MałopolskiegoDziennik Polskikrakow tvp3radio krakowsielskie życieCzasdzieci