Thanit Tahua copper jewelry

Thanit Tahua copper jewelry  Pracownia autorska Thanit Tahua copper jewelry specjalizuje się w biżuterii miedzianej wykonanej techniką wire wrapping. Technika ta, szczególnie popularna w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie, polega na łączeniu ze sobą różnego rodzaju i różnych grubości metalowych drutów za pomocą zawijania cienką drucianą linką używając różnego rodzaju splotów i łączeń. Niektóre źródła historyczne podają, że pierwsze prace w tej technice powstawały jeszcze w starożytnym Egipcie nim zaczęto używać łączenia metali na gorąco.
Splecione ze sobą druty można układać w różnego rodzaju formy.Wszystkie formy i elementy łączy się tylko za pomocą linki bez użycia kleju czy lutowania. Dzięki temu biżuteria wykonana techniką wire wrapping to unikatowe,niepowtarzalne wisiory,kolczyki,bransoletki całkowicie naturalne, bez szkodliwych dla zdrowia składników takich jak cyna, stopy metali czy plastik.
Biżuteria wykonana w pracowni Thanit Tahua copper jewelry to gwarancja zakupu całkowicie naturalnej biżuterii i kamieni półszlachetnych zakupionych wyłącznie u certyfikowanych sprzedawców.

https://www.thanittahua.pl

organizatorzy

patroni i partnerzy

Skansen WygiełzówWojewództwo MałopolskieFundacja Polskie Tkalnie HistoryczneTeekanneSielskie ŻycieCzas Dzieci