Targowisko Różności

Targowisko Różności zabawki, dekoracje

Targowisko Różności to rodzinna manufaktura, która w domowej pracowni zajmuje się projektowaniem i szyciem unikatowych zabawek, ozdób i drobnych przedmiotów użytkowych.
Główną osią działalności jest tworzenie wyjątkowych książek zręcznościowych ( guiet booków) i zabawek sensorycznych dla najmłodszych. Z zamiłowania do pięknych wnętrz w pracowni powstają także dekoracje i gadżety skierowane głównie do najmłodszych odbiorców.
W tworzeniu zabawek priorytetem dla Targowiska Różności jest dbałość o trwałe i staranne wykonanie, a także wysoki poziom estetyki. Realizując pracę bazują na polskich materiałach, jednocześnie często wykorzystując materiału pochodzące z recyklingu.

Profil Targowisko Różności na FB

organizatorzy

projekt finansowany przez

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

patroni i partnerzy

Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny Patronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa MałopolskiegotvpRadio KrakówKarnet KrakówSielskie ŻyciePrzełomCzas DzieciEkorodzicePofolkujEtnosystem