Akademia PoPotam

Akademia PoPotam PoPoTam to grupa pasjonatów gier planszowych i pięknie wydanych książek.

W ofercie posiadamy gry różnego typu, od prostych, wszystkim znanym od lat, po bardziej złożone i wymagające dużego zaangażowania uczestnika. Nasi animatorzy znają się na nich jak mało kto, wciąż odnajdują nowe, modyfikują zasady i wymyślają swoje własne gry, a w trakcie organizowanych przez nas spotkań planszówkowych tłumaczą reguły, koordynują rozgrywki i w końcu- sami biorą w nich udział pilnując, by wszyscy gracze bawili się jak najlepiej. Oprócz licznych standardowych gier posiadamy również nietypowe ich wersje- wielkoformatowe. Dzięki ogromnym gabarytom uczestnik jeszcze bardziej angażuje się w rozgrywkę, a osobom, które dopiero grę poznają łatwiej jest nauczyć się zasad.

Książki uczą. O tym wie każdy, ale nie każdy to docenia i pielęgnuje. Pozycje które prezentujemy w swojej bibliotece są niebanalne, specjalnie wyselekcjonowane i o wartościowej treści. Chcemy aby dzieci z opowieści wyniosły jak najwięcej pozytywnych wartości, rozwijały wyobraźnie i nauczyły się, że nie ma rzeczy lepszej niż odkrywanie nowych historii, czy bohaterów zaklętych w papier i tusz.

Akademia PoPoTam to więcej niż animacje. To spotkania, warsztaty, które na długo zostają w pamięci uczestników. Pomagamy rozwijać umiejętności i wiedzę, bawiąc się jednocześnie. Bo nauka MUSI być przyjemna.

Akademia na FB
strona Akademii
organizatorzy

projekt finansowany przez

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniarodzinekprzełomkidsPatronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa MałopolskiegoDziennik Polskikrakow tvp3radio krakowsielskie życieCzasdzieci