Akademia PoPotam

Akademia PoPotam PoPoTam to grupa pasjonatów gier planszowych i pięknie wydanych książek.

W ofercie posiadamy gry różnego typu, od prostych, wszystkim znanym od lat, po bardziej złożone i wymagające dużego zaangażowania uczestnika. Nasi animatorzy znają się na nich jak mało kto, wciąż odnajdują nowe, modyfikują zasady i wymyślają swoje własne gry, a w trakcie organizowanych przez nas spotkań planszówkowych tłumaczą reguły, koordynują rozgrywki i w końcu- sami biorą w nich udział pilnując, by wszyscy gracze bawili się jak najlepiej. Oprócz licznych standardowych gier posiadamy również nietypowe ich wersje- wielkoformatowe. Dzięki ogromnym gabarytom uczestnik jeszcze bardziej angażuje się w rozgrywkę, a osobom, które dopiero grę poznają łatwiej jest nauczyć się zasad.

Książki uczą. O tym wie każdy, ale nie każdy to docenia i pielęgnuje. Pozycje które prezentujemy w swojej bibliotece są niebanalne, specjalnie wyselekcjonowane i o wartościowej treści. Chcemy aby dzieci z opowieści wyniosły jak najwięcej pozytywnych wartości, rozwijały wyobraźnie i nauczyły się, że nie ma rzeczy lepszej niż odkrywanie nowych historii, czy bohaterów zaklętych w papier i tusz.

Akademia PoPoTam to więcej niż animacje. To spotkania, warsztaty, które na długo zostają w pamięci uczestników. Pomagamy rozwijać umiejętności i wiedzę, bawiąc się jednocześnie. Bo nauka MUSI być przyjemna.

Akademia na FB
strona Akademii
organizatorzy

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniaPan i PaniPatronat Honorowy: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa MałopolskiegoRadio KrakówTVPGazeta Krakowskaczasdzieciprzelom