ŁUSNE

ŁUSNE  "ŁUSNE - to ten moment o poranku kiedy otwierasz oczy i oddychasz z ulgą, bo czujesz się wyspany Markę ŁUSNE powołałam do życia cztery lata temu. Szyję piękne poduszki wypełnione roślinami. Roślinne wypełnienia poduszek znane są od pokoleń. Zostały wyparte przez tanie, syntetyczne zamienniki. Teraz łuski powracają. Dzięki nim możesz znowu budzić się zdrowo wyspany i zregenerowany, codziennie.
Poduszkę ŁUSNE wypełniam ekologiczną łuską gryki, płaskurki, prosa, lub orkiszu. Każdą z tych roślin inaczej doświadczysz sensualnie, różnią się bowiem fakturą, ciężarem, zapachem. Każda z nich ma również swoje charakterystyczne właściwości prozdrowotne. Łuski, których używam posiadają certyfikaty upraw ekologicznych. Pozyskuję je bezpośrednio od sprawdzonych rolników. Na każdym etapie tworzenia troszczę się o to, żeby końcowy efekt był najwyższej jakości. Zapraszam do spróbowania!"

Profil na fb
organizatorzy

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniaPan i PaniPatronat Honorowy: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa MałopolskiegoRadio KrakówTVPGazeta Krakowskaczasdzieciprzelom