W Strefie Relaksu i Smaku odpoczniecie w cieniu chaty, pysznie zjecie, posiedzicie na kocach, pogracie w gry, a przede wszystkim spędzicie czas razem i będziecie się dobrze bawić! 

---

GRA TERENOWA dla dzieci

Jak co roku zapraszamy do wzięcia udziału w grze terenowej, dzięki której będziecie mogli lepiej poznać skansen i rzemiosła, a w tym roku zabawicie się w Tropicieli przyrody.

Gra dla starszych dzieci albo młodszych z dorosłymi, ktorzy pomogą w czytaniu kolejnych wskazówek, START w punkcie informacyjnym przy kasie głównej.

Dla uczestników czekaja małe upominki.

___


KONKURS NA GADŻET/PAMIĄTKĘ z ETNOmanii.Festiwal ETNOmania pełen jest inspiracji, zainspiruj się i Ty. Przez cały dzień będziemy czekać na Twój projekt/prototyp przedmiotu, który mógłby stać się tzw. gadżetem, pamiątką z ETNOmanii. Niech Cię zainspiruje ten dzień, to miejsce, te kolory, te dźwięki, Ci ludzi. Technika dowolna, może być szkic na kawałku papieru zrobiony w cieniu chaty czy też wykonany na któryś warsztatach przedmiot. Inwencja po Waszej stronie.


Karteczka zgłoszenia do pobrania w Punkcie informacyjnym.

Prace składamy też do nas, do punktu informacyjnego.


------


KONKURS NA NAJCIEKAWSZE/WASZE ULUBIONE STOISKO 
 
Zapraszamy Was do podzielenia się z nami Waszymi festiwalowymi odkryciami, najciekawszymi wg. Was stoiskami, produktami, Waszymi ulubionymi Wystawcami.
 
Karteczka zgłoszenia do pobrania w Punkcie informacyjnym. 
 

Roztrzygnięcie konkursu i zliczenie głosów pod koniec dnia.

Wśród biorących udział w zabawie rozlosujemy nagrody.

 

Nagrody  przygotowali dla Was nasi wspaniali wystawcy.
organizatorzy

projekt finansowany przez

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

patroni i partnerzy

Muzuem Nadwiślański Park Etnograficzny w WygiełzowieŻywa PracowniarodzinekprzełomkidsPatronat Honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa MałopolskiegoDziennik Polskikrakow tvp3radio krakowsielskie życieCzasdzieci