program
informacje
dla Gości
strefy
tematyczne

Festiwal ETNOmania - Dziękujemy!

Baaaaaaardzo dziękujemy za obecność na tegorocznej ETNOmani, było Was ponad 5000! Mamy nadzieję, że podobały Wam się wszystkie etno atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy - warsztaty, targi rękodzieła i folkdziajnu, pokaz mody, koncerty, strefa dzieci i relaksu, uczta kulinarna...

Widzimy się już za rok  - 20 lipca 2014 !!!
 


Powspominajmy...

Relacje Foto
Relacje video

Tworzymy Sterfę Smaku Tworzymy Sterfę Smaku
Na Festiwalu nie zabraknie strefy smaku, w której zakupicie gotowe, regionale przetwory, dzemy, soki, miody, oleje i inne pyszności. ETNOmania to równiż wspaniała okazja do spróbowania regionalnych potraw prosto od gospodyń jak różnych smaków w duchu slow, czyli smaczne, świeże, zdrowe i pyyyyyyszne :)! Nie zabraknie również pysznej aromatycznej kawy, orzeźwiających napojów oraz naturalnych słodkich wypieków i chleba.

W Strefie Smaku (zloklizowanej na placu przed kościołem) zaprezentujemy kuchnię tradycyjną, wegetariańską i slow-food.

Podajemy pierwszą partię Wystawców przetworów:

Anna Kalata Wyroby Regionalne

API RAW'S

Bartkowa Barć

Dobra Natura

Ekomiody i Pasieka Morawskich

Gospodarstwo Rolne Róże i S-ka

Gospodarstwo Rolne Waldemar Łuczak

Kalwaryjskiej przetwory

Kozie Frykasy

Lavendziarnia Stoki 6

Piekarnia "BA-JA"

Piwnice Antoniego

Piwniczka Smaku

Pracownia Ponad chmurami

PRZETWOLOVE

Rustical Craft by Jura

słoikarnia.eu Joanna Pietrowska

SOSTA

Tradycyjna Chata

Żan-Pier Ozdobne Pierniki Żanetty Żanetta Michałuszekczytaj więcej
Wielkie Odkrywanie Małopolski Wielkie Odkrywanie Małopolski
Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Wielkiego Odkrywania Małopolski zakwalifikowała do etapu finałowego plebiscytu w kategorii "WYDARZENIE" - Festiwal ETNOmania.

XIV Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski organizowany jest przez Gazetę Krakowską wspólnie z Województwem Małopolskim, Małopolską Organizacją Turystyczną, Telewizją Polska SA Oddział w Krakowie oraz Radiem Kraków. Patronem przedsięwzięcia jest Marszałek Małopolski - Marek Sowa, który jest jednocześnie Przewodniczącym Kapituły.

Szczegóły i regulamin plebiscytu na stronie www.gazetakrakowska.pl oraz na stronach internetowych współorganizatorów.

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/931687,rozpoczynamy-xiv-wielkie-odkrywanie-malopolski,id,t.html

Informacje o plebiscycie w codziennych wydaniach Gazety Krakowskiej, gdzie drukowany jest także kupon do głosowania.

Na kandydatów można głosować SMS-ami i na kuponach. Głosy można oddawać do północy, 6 września. SMS-y należy wysłać pod numer 72355 według wzoru: WOM.NUMER KANDYDATA. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT, ale równocześnie otrzymuje się dostęp do bieżącegoe-wydania "GK". Kupony drukowane w gazecie należy przesłać lub dostarczyć osobiście do redakcji: Gazeta Krakowska, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków.

Festiwal ETNOmania ma numer WOM.40

Jeśli podoba Wam się nasz Festiwal, prosimy o wsparcie:))


czytaj więcej

organizatorzy

patroni i partnerzy

RK HotelSkansen w WygiełzowieDwór SierakowBukowy DwórFrutti di mammacafe młynekMałopolska Organizacja TurystycznaCUT Travelżywa pracowniakura D.EKO-EDU-ARTKreatywna KasiaKawiarnia LipowiecPark Wodny Patronat Honorowy: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa MałopolskiegoTVP Krakówradio krakówGazeta KrakowskaprzełomcountryMiasto KobietmodnyGo Gagaczas dziecidzieci są wazneqlturka.plNasze MiastoDomosferaEko RodziceJestem EcoetnosystemKultura LudowaEtno FMPolska Niezwykłachrzanowski 24Srebrna AgrafkaPodróżeBaza DzieckaPolska na wakacjachMankoIzba Skarbów