14 lipca, niedziela, godz. 11-19  |  Skansen w Wygiełzowie  |  Wszystkie atrakcje Festiwalu są bezpłatne, obowiązuje jedynie bilet wejścia do skansenu!

WYSTAWCY

Zgłoszenia:

Drodzy wystawcy!

Na wstępie baaardzo dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia!

Wybór w tym roku był wyjątkowo trudny, napłynęło do nas wyjątkowo dużo zgłoszeń, za nami godziny burzliwych dyskusji i niełatwych wyborów (z ciężkim sercem, ale nie mogliśmy przyjąć Was wszystkich, zapraszamy za rok!)

Nie przedłużając, poniżej prezentujemy listę Wystawców 2024 – Strefa Eko/etnodizajnu oraz Smaku cz. 1 (czyli przetwory, miody, sery itp.)

Aneaart
Aneta Śliwa Pracownia Artystyczna „FORMA”
ARLETA ART
Baba z gór
Balik Hand Made
Barasca Jewellery
Bebolka
BEEŻOO
Bernard Rejdych
Binek- pracownia drewna
BLANK BELTS
Bochny Bachny
BOSKE
Bure Wióry
Candeluna
Ceramics-and-wood.eu
Ceramiczny Młynek
Ceramika Artystyczna Iwona Płoskonka
Colorfulmother
Cywińska ceramika
Czakram
Damig
Daria Yudina – Art Workshop
DECOLUCC
Dorothy in Catland
Dotyk Kreacji
DREWNIANA FINEZJA
Duch Dobrego Smaku
Dzikie Smaki
Ecofamily s.r.o.
Ekomiody i Pasieka Morawskich
Epotsy

Ewa Kowalik
F E L A
Florealli
Furora
Gioia
Gospodarstwo Dobra Natura
Gospodarstwo Pemako
Gospodarstwo Rolne Róże i S-ka
Górska Mydlarnia
Habana
Hela Jewelry
Hetman jewelry
Ilona Kostyra Art
Inżynier Sowa
J3_Studio Komar
Joanna Orlikowska – Pracownia Szkła
Kalwaryjskie przetwory
Kierunek Natura- pracownia świec sojowych
Kogucik i Kokoszka
Kolorowy Kołowrotek
Kosmetyki z Leśnej Galaktyki
Kozart
Kozie Frykasy
KROSNO LEN MEN & WOMEN
Kurka bez piórka
La Ania
Lalamania
LAS I ŁĄKA
LASER WOOD / MANUFAKTURA CUKIERKÓW
Lavendziarnia Stoki 6
Lawendove Wzgórze Regulice
LENOLA

Leszczynski Spichlerz
Leśni Kumple
Lolipop
ŁUSNE Poduszki wypełnione roślinami
MAECO
MAHTAVA
Mammalili
Maniko
MEA HOME CERAMIC
Midrib Ceramics
Motherwood
MS Ceramic Studio
Ms.Mugee
Mucha Nie Siada
Myszowo.pl
NITULA PRACOWNIA KRAWIECKA
Olideco Ceramika
Olkuskie Wyroby Emaliowane
Omamydywany
Pasieka Pszczółkowo
Piekarnia BA-JA
Piwnice Antoniego
Pociecha Jewelry
Pracownia „Ponad chmurami”
PRACOWNIA CERAMIKI ARTYSTYCZNEJ I UŻYTKOWEJ „GLINIANA KONICZYNKA
Pracownia Ceramiki Magdalena Dyło
Pracownia Dekoracji Chochlik
Pracownia Diada
Pracownia Duszy Gram
Pracownia Gajowa
Pracownia Kaletnicza Salamon
Pracownia Marii Ross

Pracownia Rękodzieła Jednorożec
Pracownia T.
Przepiórka
PRZETWÓRNIA
Renia Palińska Domowe ciasta
Sasza Malisz
SATINA FOLK Pracownia Krawiectwa Artystycznego
Shalimov
Sielska chata – Dorota Ciesielska
Silver-Style Grzesiński
Slavmedievalshop
Soki Pawłowskich
SOLARA home
Solo kolektyw
SZLIFY
To jest w dechę
Tradycyjna Chata
Trykocie
Watchthis!
Weranka
Widzi-misie Elżbieta Spyrka
Witraże i ozdoby
WM ceramika
Wole oczko – rękodzieło przyrodnicze
Wstążką malowane
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Zielekada
Żan-Pier Ozdobne Pierniki Żanetty
Żrem na Talerzach

Twórców tradycyjnego rzemiosła oraz Strefy Smaku cz. 2 (strefa gastronomiczna) podamy w dalszej kolejności.

Z Wystawcami, którzy zakwalifikowali się do udziału w wydarzeniu, będziemy kontaktować się mailowo, tak że wypatrujcie informacji od nas w Waszych skrzynkach (do 4.06). Tak, jak wspominaliśmy, musieliśmy dokonać trudnych wyborów, ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsca w kategoriach i przestrzeni. Prosimy o uszanowanie decyzji i spróbowanie za rok!

Do zobaczenia!